Мотузенко О.О.

Мотузенко О.О.
Життєпис:

Мотузенко Олена Олександрівна (03.03.1969, м. Київ), канд. геогр. наук, географ.

Закінчила 1992 географічний ф-т Київ. ун-ту. У Київ. ун-ті працює з 1997 на географії України каф., з 2003 доц. Канд. дис. “Дослідження стану Канівської природно-гідротехнічної системи з використанням методів дистанційної індикації (геоекологічний аспект)” (1997).

Фахівець у галузі конструктивної та рекреаційної географії. Сфера наук. досліджень: вивчає питання менеджменту та маркетингу рекреаційної діяльності та туризму в Україні; кроскультурних відносин Україна-Італія. Офіційний представник з 2000 в Україні Ун-ту для іноземців м. Сієна (Італія) з питань сертифікації CILS- італ. мови як іноземної. З 2002 дир. Центру геогр. та культ. досліджень Італії Київ. ун-ту, координатор програм міжн. співпраці ун-ту з ВНЗ Італії. Заступник декана географчного ф-ту з міжнарод. співробіт. (2009). Автор 20 наук. праць.

Осн. праці: Lingua alla carta: Курс итальянского языка для подготовки к экзамену CILS. Навч.-метод. комплекс. К., 2003. (у співавт.); Італія – регіональний огляд: Навч. посібн. з вивчення італійської мови для студентів природничих факультетів. К., 2003. (у співавт.).

О.Ю. Дмитрук